Повітряні завіси

Повітряні завіси

 

Ефективне скорочення тепловтрат, підтримки комфортних умов в торгових і офісних центрах, ресторанах, кафе, готелях, аеропортах, комерційних і громадських чи промислових будівлях, які тримають свої двері відкритими для відвідувачів, за допомогою повітряних завіс Airtècnics.

 

Airtecnics є експертом і лідером в області виробництва повітряних завіс. Уже понад 30 років завод виробляє повітряні завіси, для підвищення енергоефективності та зниження експлуатаційних витрат. Airtecnics використовує передові технології і проводить дослідження, отримує зворотний зв'язок від користувачів та  клієнтів, враховує їх у розробці нових моделей завіс, стежить за трендами ринку. Одним із самих основних трендів є і буде це індивідуальний підхід до замовника. Не менш важливим трендом в сучасному світі є запит на обладнання з високими показниками енергозбереження та низьким викидом СО2, так як вартість енергоносіїв весь час зростає.

 

У широкому асортименті повітряних завіс Airtecnics є завіси з вентиляторами ЄС, повітряні завіси з ЄС вентилятором та з DX-теплообмінником (фреоновим теплообмінником) працюють в парі з тепловим насосом повітря-вода або VRF, що значно знижує витрати на електроенергію і викиди CO2.

 

Airtècnics пропонує базове і розширене управління повітряними завісами для задоволення вимог ринку. Управління за допомогою Clever Control з протоколом Modbus готовий до підключення до системи BMS, ПК з Windows і смартфонам через Wi-Fi.

 

Другим важливим вимогам до повітряних завіс це дизайн і збереження комфорту. Повітряні завіси Airtecnics не тільки мають високу енергоефективність, а й відмінно вписується в будь-який сучасний інтер'єр. Клієнт має можливість вибирати будь-який колір з палітри RAL, матеріал такий як: дерево, шкіра, нержавіюча сталь, розміщувати на завісі логотип з підсвічуванням або без, вказівні знаки, наприклад "EXIT", вибирати тип монтажу повітряної завіси: горизонтально або вертикально, вбудована; декоративна, електрична, водяна або без нагріву. Клієнт може вибрати з існуючих дизайнерських рішень або запропонувати своє рішення.

 

Повітряні завіси Airtecnics - це не тільки завіса, це, перш за все, можливість по-новому подивитися на світ повітряних завіс і їх роль в організації внутрішнього простору приміщення. Повітряні завіси Airtecnics дозволяють тримати двері відкритими, що сприяють залученню клієнтів і збільшення кількості продажів, скорочують тепловтрати, захищають від холодних і теплих потоків повітря, відсікають пориви вітру, пил, запахи і комах.

Наші фахівці з великим досвідом у вашому розпорядженні, щоб зробити правильний вибір.