Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла

 

Припливно-витяжні установки з рекуператором від Utek (Ютек)

Припливно-витяжна система з рекуперацією тепла, така система вентиляції, де є рекуперація тепла та вони є енергоефективним обладнанням.


Погано вентильовані приміщення такі як приватні будинки, квартири, апартаменти, а також комерційні або промислові, безумовно, є нездоровим середовищем, яке впливає на якість життя і ефективність роботи людини. Брак свіжого повітря кожен відчуває на собі і це проявляється у вигляді частих позіхів, сонливістю, неможливістю сфокусуватися на завданні ... Припливно-витяжна система створена для вирішення питання забезпечення вентиляції приміщень, а рекуператор служить, для зниження експлуатаційних витрат, за рахунок повітря, що видаляється, частково відбувається нагрів або охолодження припливного повітря. У припливно-витяжних установках з рекуперацією тепла, обов'язково ще є фільтрація, тому у добре вентильованому приміщенні вирішується питання не тільки сонливості, але і прибирає вуличний шум, пил, алергени, сторонні запахи, які проникають через відкриті вікна.

Раніше при створенні проектів приміщень, будівель, зазвичай, враховувалоась  наявність природної вентиляції. Приплив свіжого повітря потрапляв в житлові приміщення і будівлі через отвори і щілини в віконних рамах, стінах, дверях таким чином, вирішувалося питання вентиляція.


Будівництво енергоефффектівних об'єктів стало розвиватися в 80-і роки. Цей процес супроводжувався науковими дослідженнями, підготовкою і апробування піддослідних енергоефффектівних об'єктів і зразків з подальшим їх впровадженням в архітектурі і будівництві в країнах з різним кліматом.

Використання комплексного підходу до застосування енергоефективних технологій в будівництві призвело до одного з головних результатів -були підвищені вимоги до теплозахисту огороджувальних конструкцій будівель, герметичності вікон, дверей. Також будівлі з «майже нульовою енергією - пасивні» в доступному для огляду майбутньому, стануть стандартом для будівництва і реконструкції всіх приміщень. І тут і виникає необхідність застосування механічної вентиляції.

У таких будівлях механічна вентиляція ОТРИМУЄ найважливіше значення. Не останню роль відіграє і питання раціонального та економного використання енергоресурсів, що призводить до високої популярності обладнання з рекуперацією тепла. Одне з найбільш продуктивних рішень для забезпечення повітрообміну в приміщеннях є використання рекуператора в припливно-витяжних установках.


Система вентиляції може бути «централізованої» або «децентралізованої». Централізована механічна вентиляція з рекуперацією тепла ідеально підходить для нових торгових, офісних центрів, спортивних комплексів, продуктових магазинів, бутіків, ресторанів, кафе ...


Децентралізована механічна вентиляція з рекуперацією тепла знайде своє застосування в житлових приміщеннях, будівлях або де незабезпечена централізована вентиляція, в приватних будинках, квартирах, апартаментах.


Головною перевагою ПВУ з рекуператором Utek, є її високоефективна робота. Припливно-витяжна установка Ютек дозволяє істотно знизити кількість витрачається електроенергії на нагрів або охолодження свіжого повітря, за рахунок відбору тепла від повітря, що видаляється. Даний процес можна описати так: повітря, яке видаляється з приміщення нагріває / охолоджує свіже повітря, яке  подається з вулиці відповідно до пори року.