Декоративні та дизайнерські повітряні завіси

 

Декоративні завіси допоможуть зробити єдиним  дизайн приміщення. Вони не тільки створять повітряний бар'єр, але так само органічно впишуться у дизайн інтер'єру і підкреслять рівень ресторану, бутіка, торгового приміщення і т.д.


 Дизайнерська, декоративна і елегантна повітряна завіса є фаворитом у архітекторів і дизайнерів. Індивідуальний дизайн повітряної завіси і висока продуктивність ідеально поєднуються з внутрішньої або зовнішньої естетикою, архітектурою та дизайном будь-якої будівлі, при цьому будучи також активною частиною  приміщень.


Архітектор, дизайнер може запропонувати своє дизайнерське індивідуальне рішення або оббрати з існуючих рішень.


Декоративна повітряна завіса пропонує дизайнерам і архітекторам безмежні можливості індивідуального дизайну. Дизайнерська повітряна завіса в сучасному архітектурному стилі її мінімалістський і продуманий дизайн інтегрується в будь-яке середовище і пропонує нескінченні індивідуальні можливості для створення бажаного дизайну.


Панелі повітряної завіси можуть включати в себе логотипи, підсвічування, вивіски, знаки безпеки або інформаційні знаки, графіку, зображення, годинник, все відповідно до вимог замовника. Фасадні панелі завіс  анодовані алюмінієві. Опціонально виготовляється з матовою або дзеркально відполірованої нержавіючої сталі. Можливі інші матеріали, такі як оцинкована сталь, гладка або текстуроване шкіра, дерево і т. ін.


Центральна конструкція повітряної панелі з оцинкованої сталі в стандартній комплектації чорного кольору. Інші кольори доступні за запитом.


Випускні лопатки з анодованого алюмінію, в формі профілю, регульовані в обох напрямках.


Відцентрові вентилятори EC з подвійним входом, що приводяться в дію двигуном із зовнішнім ротором і низьким рівнем шуму, з дуже низькими споживаними вентиляторами.


Повітряні завіси можуть бути з водяним калорифером, з електричними з трьома ступенями регулюванням, лише повітря або DX - теплообмінник.