Templari

Теплові насоси Templari.


Всесвітній тренд використання відновлюваної енергетики дозволяє не тільки отримувати вигоду у вигляді низьких експлуатаційних витрат, а також дбайливо ставитися до навколишнього середовища.
Принцип роботи теплового насоса: відбирати теплову енергію з повітря і переносити її в приміщення.
Застосування теплового насоса дозволить Вам економити до 80% вартості теплової енергії.

Тепловий насос повітря-вода ТМ Templari дозволяє підтримувати комфорт у вашому домі / приміщенні цілий рік: влітку - охолоджувати, взимку - обігрівати.
У теплових насосах Kita реалізована технологія "розумного вприску" з інверторним BLDC scroll-компресором і двома електронними розширювальними клапанами, що дозволяє їм працювати при зовнішній температурі повітря -33C.


Нові теплові насоси Kita, мають в стандартній комплектації витратомір (Kita Energy).
Регулятор потоку дає можливість перегляду потоку води, що циркулює в контурі, енергоспоживання в режимі реального часу з подальшим миттєвим ККД
Зміну параметрів Ви можете бачити в online режимі, це дуже зручно і інформативно!

Kita має сертифікат WPZ, для отримання сертифіката EHPA необхідно пройти кілька тестів якості в уповноважених інститутах, визнаних асоціацією. Асоціація EHPA надає великий список установ і центрів, уповноважених видавати сертифікат, у верхній частині цього списку - WPZ. Тести WPZ є найжорсткішими і важкими для їх проходження, і тому отриманий сертифікат WPZ є найпрестижнішим.

 

ВАЖЛИВО ‼️⚠️⚠️⚠️‼️ Процедура першого пуску Теплового Насоса‼️⚠️⚠️⚠️‼️