FLY KXL

Це найпотужніша повітряна завіса від комах серії FLY, спеціально розроблена для запобігання проникнення комах через вхідні групи. FLY KXL - це високоефективна промислова повітряна завіса з вбудованим випускним соплом проти комах для створення високошвидкісного повітряного бар'єру і мінімізації проходу комах на об'єкти в промисловості і будівлях в цілому, де потрібен захист від комах.

Повітряна завіса Fly KXL спеціально розроблена для боротьби з комахами, проникаючими через дверні прорізи заввишки до 4 метрів в приміщення харчової промисловості, лікарні або чисті зони. Завіса створює високошвидкісний повітряний бар'єр для запобігання потрапляння літаючих комах в будівлю, відповідно до стандарту NSF 37.

Самонесучий корпус з оцинкованої сталі, пофарбований структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Мікроперфорована впускная решітка з функціями фільтра, проста в обслуговуванні.
Вбудоване додаткове випускне сопло з анодованимы алюмінієвими жалюзі, яки мають регульований кут нахилу від 0 до 15º в кожну сторону.

Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування з EC-двигуном з низьким рівнем шуму, з дуже низьким енергоспоживанням.
Тип «А» без нагріву.
Включає управління Plug & Play з кабелем RJ45 довжиною 7 м і магнітним дверним контактором.Додатково: Розумний контроль (програмований, автоматичний, інтелектуальний, енергозберігаючий, Modbus RTU для BMS ...)

 

Технічні характеристики PDF

Каталог повітряних завіс Insect контроль FLY