FLY

 

В об'єктах харчової промисловості, часто існує така проблема, як комахи, які проникають через вхідні групи. Airtecnics розробив ряд повітряно-теплових завіс для захисту приміщень від літаючих комах.

 

Дані повітряні завіси, виконані відповідно до вимог FDA або USFDA, ідеально підходять для захисту від літаючих комах, оскільки вони забезпечують безперешкодний доступ до приміщення без необхідності використання стрічкових завіс або інших фізичних бар'єрів, які забруднюються і можуть стати негігієнічними.

 

Асортимент високоефективних повітряних завіс для боротьби з комахами зводить до мінімуму потрапляння мух або інших літаючих комах в харчові і промислові підприємства, лікарні або чисті приміщення.

 

Повітряні завіси для боротьби з комахами повинні мати надзвичайно високі характеристики з точки зору потужності, продуктивності і ефективності, тому не багато повітряних завіс підходять для цього призначення.

 

Асортимент повітряних завіс від комах FLY складається з 5 моделей, розрахованих на різну висоту, із різними розмірами, без нагрівання і з елегантним дизайном. Повітряна завіса FLY KXL є найпотужнішою з серії і рекомендується для дверей висотою до 4 метрів.

 

Каталог повітряних завіс Insect контроль FLY (en)