Rotowind

Повітряні завіси Rotowind для обертових дверей спроектовані так, щоб вони ідеально відповідали дузі обертових дверей. Тому можна сказати, що кожна повітряна завіса унікальна. Вони монтуються непомітно над обертовими дверима в двох можливих конфігураціях і зазвичай забарвлюються тим же кольором, що і обертовы двері, щоб поєднуватися з внутрішньої або зовнішньої естетикою будівлі. Ми також проектуємо повітряні завіси для великих обертових дверей.


Самонесуща конструкція з оцинкованої сталі, пофарбована структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Велика воздухозабірна решітка, яка не потребує інтенсивного технічного обслуговування.
Кругові анодовані алюмінієві випускні жалюзі.
Відцентрові вентилятори з подвійним всмоктуванням, які приводяться в дію двигуном із зовнішнім ротором з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.

Тип «P» з водяним теплообмінником. «E» з електричними нагрівальними екранованими елементами, з 3мя ступенями регулювання. Тип «А» без нагрівання. Також можливо виконання повітряних завіс з DX-теплообмінником.
Включає атоматику з підключенням Plug & Play з кабелем RJ45 довжиною 7 м і інфрачервоним пультом дистанційного керування. Додатково: Розумний контроль (програмований, автоматичний, інтелектуальний, енергозберігаючий, Modbus RTU для BMS ...)

 

Технічна специфікація

Каталог повітряних завіс 2019