Rund DX for MITSUBISHI ELECTRIC

Декоративна циліндрична енергозберігаюча повітряна завіса: скорочення витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).
Корпус гранірованний, виготовлений з оцинкованої нікілірованной сталі, пофарбованої епоксидно-поліефірної фарбою в білий RAL 9016 або сріблясто-сірий RAL 9006 як стандарт. Інші кольори або корпус з нержавіючої сталі за запитом.

Велика перфорована вхідні решітка дозволить уникнути інтенсивного технічного обслуговування.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентровий вентилятор двостороннього всмоктування з двигуном із зовнішнім ротором, з вбудованим тепловим захистом і п'ятьма швидкостями. Низький рівень шуму. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживання
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури.
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-швидкісним регулятором і 7-метровим телефонним кабелем.
За запитом може бути використана для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для збору конденсату (опція).

DX 1: 1
Готовність до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC Standard и Power Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно MITSUBISHI ELECTRIC DX Interface KIT для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.

DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC VRF (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібен адаптер для MITSUBISHI ELECTRIC VRF Interface KIT для повітряної завіси з розширювальним клапаном і програмованим управлінням, проконсультуйтеся з фахівцем.

 

​​​​​​​Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF

 

1 2 3 ...