Новини
Новое видео о ПВУ UTEK. Отзыв клиента.
Вашему вниманию новое видео на нашем youtube-канале Это видео-отзыв клиента о приточно-вытяжной установке Utek  Duo-DP, она установлена на обувном производстве г. Днепр. ПВУ работает 6 дней в неделю по 10 часов. Регулярно производится чистка и смена фильтров.Подробнее
Воздушная завеса создает эффективный воздушный барьер-видео
Часто сталкиваемся с вопросом: "А нужна ли воздушная завеса?" или "Нам просто повесить над дверью воздушную завесу, так нужно". После просмотра нового видео на нашем youtube-канале, надеемся, эти вопросы будут сняты.  Для наглядности работы воздушной завесы, мы использовали цветной дым.Подробнее
Галерея
О КОМПАНІЇ

 

Місія нашої компанії-інновації повинні бути доступна для всіх, а не тільки для деяких. Адже товар / продукт -це те, що він робить, а не те що він повинен був робити. Коли Ви витрачаєте гроші на обладнання, якими критеріями вибору Ви користуєтеся?
 

  1. найменша ціна
  2. бренд
  3. ціна і зовнішній вигляд
  4. ціна і майбутні експлуатаційні витрати
  5. Ваш варіант


Кожному буде близький якийсь свій варіант і це добре, всі ми керуємося своїми індивідуальними критеріями вибору, але незаперечним фактом є те, що ми хочемо отримувати "Вау" ефект від витрачених грошей.


І для нас, як компанії, важливо виконувати свою роботу так, що б коли Ви витрачали гроші на придбання теплового насоса, повітряної завіси, фанкойла або вентиляційних установок, Ви і отримували "Вау" ефект, у вигляді того, що Ви отримали бажаний результат / продукт з приємним бонусом-низькими витратами на експлуатацію обладнання.

Відомий піонер автомобільної промисловості Генрі Форд ще сто років тому сказав: «Коли сама думка про марни витрати на матеріали, обладнання або людську працю буде викликати жах, тоді ми отримаємо недорогу продукцію і високий прибуток". Коротко кажучи, фахівці нашої компанії завжди готові надати консультацію про те, як обрати кліматичне обладнання, щоб воно задовольняло Вашим вимогам.

Наша найважливіша задача полягає в тому, щоб виправдати очікування кінцевого покупця / користувача, того, хто вірить в екологічний продукт і інвестує свій капітал в устаткування, яке дбайливо ставится до навколишнього середовища, використовує технології, що дозволяють отримувати ресурс з поновлюваних джерел, а також має функціонувати і працювати протягом довгого періоду часу.


Ми розуміємо, що кінцевий користувач хоче мати тепловий насос, фанкойл, ПВУ або повітряні завіси з інтелектуальним керуванням, надійністю, особливо в умовах жорсткого і / або вологого клімату, безшумної праці і головне низьким енергоспоживанням, що дозволяє швидко окупити інвестиції.


На нашому сайті в розділі "Цікаво знати" можна знайти статті, присвячені основним критеріям вибору повітряних завіс, факнойлів, теплових насосів "повітря-вода" і припливно - витяжною установкам з рекуперацією тепла. Так само є розрахунки, що показують ефективність обладнання, яке пропонує наша компанія Air Stream LTD.

Фахівці компанії Ейр Стрім, керуючись потребами споживачів, пропонують продукцію, що відповідає найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні та економічно вигідні рішення:

 


 Наша команда пропонує обладнання, які відповідають найвищим стандартам якості, забезпечуючи надійні, енергоефективні і економічні рішення. Якість і надійність продукції підтверджується сертифікатами основних міжнародних компаній такими як: EVROVENT, EHPA, WPZ з найвищими показниками ефективності при тестуванні і стандартизації.

Наше обладнання покликане забезпечувати кращу якість життя наших клієнтів.