STØNE

Ідеальна дизайнерська інтеграція STØNE - це тепловий насос, який зробив революцію в технологіях і галузі дизайну завдяки індивідуальним рішенням для побутового використання. У порівнянні з традиційними зовнішніми блоками - громіздкими і непривабливими - STØNE відмінно інтегрується на балконах, терасах і на відкритому повітрі в будинках і престижних котеджах. Відсутність непотрібної громіздкісі і ніяких технічних елементів, дозволяє стати справжнім предметом інтер'єру.
 

Максимальний акустичний комфорт від STØNE. Завдяки системі переднього всмоктування з витяжним вентилятором, який спрямовує повітряний потік до теплообмінників, STØNE зводить до мінімуму шум, майже повністю поглинається конструкцією. Більш того: вихідний повітряний потік може бути вертикальним або горизонтальним.

Стандартний, полуутопленний або повністю втоплений-зовнішні блоки STØNE можуть бути встановлені способами, які раніше були немислимі:

  • близько до стіни,
  • повністю або частково вбудовані в стіну
  • модульні комбінації, наприклад, задня стінка до задньої стінки зовнішнього блоку. 

STØNE M1 -Моноблочний тепловий насос в комплекті з насосом, запобіжним клапаном і розширювальним баком.

STØNE H1 и Т1 Тепловий насос спліт: зовнішній блок і внутрішній блок 3в1 з вбудованим баком ГВП об'ємом 200л

STØNE B1 Тепловий насос спліт: зовнішній блок і внутрішній блок з гидромодулем

STØNE C1 Тепловой насос спліт: зовнішній блок і внутрішній блок-вбудована шафа з вбудованим резервуаром для гарячої води на 170 літрів

Каталог Innova теплові насоси 
STØNE