Filomuro

 

Filomuro -настінний фанкойл від Іннова. Установка фанкойлів на стіні дозволяє дизайнерам та архітекторам приміщення вільно розміщувати меблі та інші предмети біля полу, при цьому зберігаючи можливість створювати комфортний клімат в приміщенні цілий рік за допомогою фанкойлів.


Настінний фанкойл FILOMURO дуже тонкий, безумовно, самий тонкий у своїй категорії (всього 128 мм), має акуратний і елегантний дизайн, що дозволяє ідеально вписуватися в будь-яку обстановку. Існує дві конфігурації: стандартна та вбудована.


У фанкойлів Filomuro від Innova двигун вентилятора та система управління інверторні, що дає можливість для ідеальної настройки температури без будь-яких коливань, при цьому маючи надзвичайно низьке споживання енергії. Робота фанкойла непомітна, так як безшумна, а повітряний потік добре збалансований, щоб уникнути негативного впливу.


Настінний фанкойл Filomuro має широкий сенсорний дисплей, на якому відображаються всі функції, а також фанкойл комплектується пультом дистанційного керування. Також можлива комплектація настінного фанкойла Filomuro додатковими настінними контролерами для управління або для інтеграції в домашні системи автоматизації (протоколи Enternet, WiFi і Modbus RTU).


Фанкойл Filomuro має всередині передбачиний простір для розміщення 2-х і 3-х ходові клапанів, які за запитом можливо відразу встановити на заводі.


 

Каталог фанкойлів Filomuro