Zen DX for TOSHIBA

Декоративна енергозберігаюча повітряна завіса для теплового насоса в сучасному стилі: скорочення витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).
Її мінімалістичний дизайн інтегрується в будь-який інтер'єр, також пропонуючи нескінченні можливості для індивідуальної настройки.
На панелі можуть бути розміщені логотип, підсвічування, вивіска, знаки безпеки або інформації, графічні зображення, фотографії, годинник, все відповідно до вимог замовника.
Панель з анодованого алюмінію. Опціонально може бути виготовлена ​​з полірованої або дзеркальної полірованої нержавіючої сталі. Можливі й інші матеріали, такі як оцинкована сталь, гладка або текстуроване панель, дерево і т. д.
Центральна конструкція з оцинкованої сталі в стандартній комплектації виконана в чорному кольорі. Інші кольори доступні за запитом.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.

DX 1: 1
Готовність до підключення до теплового насосу TOSHIBA Inverter (R410A)) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно TOSHIBA DX Interface KIT, адаптований для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.
DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу TOSHIBA VRF (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно TOSHIBA VRF KIT адаптований для повітряної завіси з розширювальним клапаном і програмованим управлінням, проконсультуйтеся з фахівцем.
Готовий до підключення до теплового насосу з розширювальним клапаном, який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.

 

 

Технчна специфікація PDF

Каталогповітряних завіс 2018 PDF

 

1 2 3 ...