Recessed Windbox for TOSHIBA

Енергозберігаюча повітряна завіса для роботи з тепловим насосом: Зниження витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).
Самонесущій корпусу з оцинкованої сталі, готова до установки в фальшпотолок, пофарбована структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори доступні за запитом. Внутрішній попередній фільтр включений.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури. За запитом він може бути використаний для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для збирання конденсату (опція).
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступінчастий регулятор швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.

DX 1: 1:
Готова до підключення до теплового насосу TOSHIBA Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно TOSHIBA DX Interface KIT адаптований для завіси і програмованого управління, проконсультуйтеся.
DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу TOSHIBA VRF (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати.
Потрібен TOSHIBA VRF KIT, адаптований для повітряної завіси з розширювальним клапаном і програмованим управлінням, проконсультуйтеся у фахівців.

 

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF

1 2 3 ...