Recessed Dam DX for TOSHIBA

 

Компактна і низькопрофільна вбудована повітряна завіса із суцільною гратами для підключення до теплових насосів: Скорочення витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).
Самонесущій корпусу з оцинкованої сталі, готова до установки в фальшпотолок.
Впускна решітка (без обслуговування) виконана з алюмінієвих профілів, вбудованих в єдину раму, пофарбовану в білий колір RAL 9016. Інші кольори доступні за запитом.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури. За запитом він може бути використаний для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для конденсатной води (опція).
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступінчастий регулятор швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.


DX 1: 1:
Готова до підключення до теплового насосу TOSHIBA Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно TOSHIBA DX Interface KIT, адаптований для повітряної завіси і програмованого управління, проконсультуйтеся з фахівцями.
DX VRF:
Готов до підключення до теплового насосу TOSHIBA VRF (R410A), не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати.
Потрібно інтерфейс TOSHIBA VRF KIT, адаптований для завіси, програмованого регулятора і розширювального клапана, будь ласка, проконсультуйтеся з фахівцем.

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF

1 2 3 ...