Recessed Dam DX for MITSUBISHI ELECTRIC

Компактна і низькопрофільна вбудована повітряна завіса із суцільною гратами для підключення до теплових насосів: Скорочення витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).
Самонесущая корпусу з оцинкованої сталі, готова до установки в фальшпотолок.
Впускная решітка (не потребує  обслуговування) виконана з алюмінієвих профілів, вбудованих в єдину раму, пофарбовану в білий колір RAL 9016. Інші кольори доступні за запитом.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури. За запитом він може бути використаний для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для збору конденсату (опція).
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступінчастий регулятор швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.

DX 1: 1
Готовність до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC Standard и Power Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно MITSUBISHI ELECTRIC DX Interface KIT для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.

DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC VRF (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібен адаптер для MITSUBISHI ELECTRIC VRF Interface KIT для повітряної завіси з розширювальним клапаном і програмованим управлінням, проконсультуйтеся у фахівців.

 

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF

1 2 3 ...