Invisair DX for MITSUBISHI ELECTRIC

Енергозберігаюча повітряна завіса теплового насоса: Зниження витрат на 70% і викиди CO2 (режим нагріву).

Спеціально розроблена для установок, де корпус повітряної завіси повинен бути встановлений всередині колони або перегородки по архітектурним міркувань. Може бути встановлена вертикально або горизонтально.

Самонесущій корпус з оцинкованої сталі, пофарбован епоксидно-поліефірной фарбой  білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Повітряний потік завіси Invisair спрямований по прямій лінії від повітрозабірних решіток до випускного сопла.
Анодовані алюмінієві жалюзі аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентрові вентилятори з двостороннього всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil  з встановленими датчиками температури. За запитом він можевикористовуваться для роботи в режимі охолодження (не рекомендується)  з додатковим насосом для конденсатной води (опція).
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступенчатим регулятором швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.

DX 1: 1
Готовність до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC Standard и Power Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно MITSUBISHI ELECTRIC DX Interface KIT для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.

DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу MITSUBISHI ELECTRIC VRF (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібен адаптер для MITSUBISHI ELECTRIC VRF Interface KIT для повітряної завіси з розширювальним клапаном і програмованим управлінням, проконсультуйтеся у фахівців.

 

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF

1 2 3