Invisair DX for MIDEA

Енергозберігаюча повітряна завіса для теплового насоса: Зниження витрат на 70% і викидів CO2 (режим нагріву).
Спеціально розроблені повітряні завіси для установки їх усередині колони або перегородки для задоволення вимог архітекторів та дизайнерів. Може бути встановлена ​​вертикально або горизонтально.
Самонесущий корпус з оцинкованої сталі, пофарбований структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Повітряний потік Invisair слідує по прямій лінії від повітрозабірної решітки до видувного сопла. Решітка входу всередині колони повинна бути спроектована стороннім виробником.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Центробіжні вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури. За запитом він може бути використаний для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для відведення конденсату (опція)
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступінчастий регулятор швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.

DX 1: 1
Готовність до підключення до теплового насосу MIDEA Inverter (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно DX Interface KIT для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.

 


Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2019 PDF

1