Dam DX for DAIKIN

Енергозберігаюча повітряна завіса для теплового насоса: Зниження витрат на 70% та викидів CO2 (режим нагріву).
Самонесущий корпус з оцинкованої сталі, пофарбований структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Передня панель дає можливість індивідуального дизайну, нанесення логотипів, знаків, графічних конструкцій, зображень і т. д.
Повітрозабірні сопла розташовані за передньою панеллю. Не потребує інтенсивного технічне обслуговування.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Включає DX-coil з встановленими датчиками температури. За запитом він може бути використаний для роботи в режимі охолодження (не рекомендується) з додатковим насосом для відведення конденсату (опція).
Панель управління Plug & Play CS-5DX-NE slave DX з 5-ступінчастий регулятор швидкості і 7-метровим телефонним кабелем.
DX 1: 1:
Готовність до підключення до теплового насосу DAIKIN Інверторний тепловий насос (R410A) з розширювальним клапаном, який не входить в комплект, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібно адаптер DAIKIN DX KIT, адаптований для завіси і програмований пульт управління, проконсультуйтеся з фахівцем.
DX VRF:
Готовий до підключення до теплового насосу DAIKIN VRV (R410A), який не входить в комплект поставки, клієнт повинен його придбати окремо.
Потрібен адаптер для DAIKIN VRV, адаптований для завіси і програмованого управління, будь ласка, проконсультуйтеся з спецалістів.

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2019 PDF

1 2 3 ...