FLY KBB

 

Повітряна завіса проти комах для промислових воріт. Конструкція повітряної завіси FLY KBB поєднує в собі всі успішні інновації, які були реалізовані протягом багатьох років, і пропонує дуже високу продуктивність. Крім того, вона оснащена високотехнологічними відцентровими вентиляторами із зовнішнім ротором. Повітряна завіса FLY KBB рекомендується для захисту промислових дверей висотою до 3,5 метрів від проникнення комах.

Повітряна завіса Fly KBB спеціально розроблена для боротьби з комахами, проникаючими через дверні отвори в приміщення харчової промисловості, лікарні або чисті зони. Завіса створює високошвидкісний повітряний бар'єр для запобігання потрапляння літаючих комах в будівлю, відповідно до стандарту NSF 37.

Самонесучий корпус з оцинкованої сталі, пофарбований структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Мікроперфорована впускная решітка з функціями фільтра, проста в обслуговуванні.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, регульований кут нахилу від 0 до 15º в кожну сторону.

Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування з EC-двигуном з низьким рівнем шуму, з дуже низьким енергоспоживанням.
Тип «А» без нагріву.
Включає управління Plug & Play з кабелем RJ45 довжиною 7 м і магнітним дверним контактором.Додатково: Розумний контроль (програмований, автоматичний, інтелектуальний, енергозберігаючий, Modbus RTU для BMS ...)

 

Технічні характеристики PDF

Каталог повітряних завіс Insect контроль FLY