Airleaf вбудовані

 

Фанкойли AirLeaf DC Inverter завдяки своїй зменшеною товщині, особливо підходять для вбудованого монтажу, легко вписуються в усі типи стін і підвісних стель. Надзвичайно низький рівень шуму робить його ідеальним вибором для забезпечення опалення та кондиціонування в будь-яких приміщеннях, особливо в спальнях будинку і номерів готелей.

 

Широкий асортимент аксесуарів, як для монтажу (нестандартні канали, захисні кожухи, вентиляційні отвори), так і для управління (дистанційні настінні термостати, плати віддаленого управління BMS), дозволяють застосовувати фанкойли в різних установках з різноманітними системами водяного опалення та охолодження.

Фанкойли оснащені подвійним піддоном для горизонтальної установки (в підвісну стелю) і вертикальному (настінному) положенні.

Панель передньої кришки корпусу доступна як в настінному, так і в стельовому виконанні. Цей аксесуар дозволяє легко чистити повітряні фільтри через знімну передню решітку і забезпечує легкий доступ до фанкойлів для технічного обслуговування.

Innova пропонує 2 варіанти декоративної панелі: стандартна і з перфорацією.


Встраівиемие фанкойли Air Leaf можуть бути: