Airleaf 2 paipes

Модельний ряд фанкойлів Airleaf має широкий та різноманітний діапазон:

 

6 типів: SL (стандарт), SLS (стандарт з низькою висотою), RS (з функцією фронтального випромінювання), SLI (вбудовується, без корпусу), RSI (вбудований із функцією фронтального випромінювання), SLSI (вбудований із низькою висотою).

5 різних розмірів потужності

2 конструктивних виконання повітрозабірника (з передніми ґратами та з «повністю плоским» моторизованим повітрозабірником)

2 кольори (білий RAL 9003 та срібло) або спеціального кольору RAL на замовлення.

2 і 4 трубні версії.

 

Airleaf оснащений новітньою технологією DC інвертора, яка, завдяки ШІМ-регулювання (широтно-імпульсна модуляція), усуває будь-які вібрації, знижує споживання енергії від 30% до 50% і збільшує діапазон модуляції вентилятора (від 10% до 100% максимальна швидкість обертання вентилятора).

 

Ексклюзивна та запатентована функція -променистий ефект в фанкойлах Airleaf з високою статичною тепловою потужністю при вимкненні основного вентилятора. Принцип роботи нагрів фронтальної панелі за рахунок мікро-вентиляторів з дуже низьким споживанням енергії та мінімальним шумом, вони відбирають тепло від теплообмінника і передають його на фронтальну панель. Фанкойл за рахунок променистого ефекту може підтримувати задану температуру в приміщені з максимальною тишею. Влітку мікро-вентилятори дезактивуються, аби уникнути конденсату на фронтальній панелі.

Каталог фанкойлів AirLeaf