Invisair

Спеціально розроблені повітряні завіси для установки в колонах або перегородках для задоволення вимог архітекторів і дизайнерів. Може бути встановлена ​​вертикально або горизонтально.
Самонесущий корпус з оцинкованої сталі, пофарбований структурної епоксидно-поліефірної фарбою білого кольору RAL9016 в стандартній комплектації. Інші кольори або нержавіюча сталь доступні за запитом.
Повітряний потік Invisair слідує по прямій лінії від повітрозабірних решіток до видувного сопла. Повітрязабірна решітка всередині колони повинна бути спроектована стороннім виробником.
Анодовані алюмінієві випускні жалюзі, аеродинамічної форми, регульований кут нахилу від 0 до 15º з кожного боку.
Відцентрові вентилятори подвійного всмоктування, що приводяться в дію зовнішнім роторним двигуном з низьким рівнем шуму. 5-ступінчастий регулятор швидкості. Моделі "EC" з дуже низьким енергоспоживанням.
Тип «P» з водяним теплообмінником. «E» з електричними екранованими нагрівальними елементами, три ступені нагріву. Тип «А» без нагріву. Опціонально DX-coil фреоновий теплообмінник.
У комплекті просте підключення Plug & Play за допомогою кабелю RJ45 довжиною 7 м і пультом дистанційного керування. Опціонально: Clever control (програмований, автоматичне, інтелектуальне, енергозберігаюче управління, Modbus RTU для BMS ...)

 

Технічна специфікація PDF

Каталог повітряних завіс 2018 PDF